wz

Přeji dobré odpoledne, dnes je neděle 11. dubna 2021. Svátek dnes slaví Izabela.

Právě je 14. týden, GTM +0200.

Logo
aktuálně tvorba webu reference fotografie články autor kontakt odkazy

Reference

Sun Pretty

náhled stránky Popis webu: Solární a kosmetické studio Lenky Gruberové, které naleznete na Praze 14 v ulici Maňákova 798. Opalování dle nových evropských norem.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP

Adresa: http://www.sunpretty.cz/

JK zemní práce

náhled stránky Popis webu: Webová prezentace zemních prací a půjčovny zemědělských strojů pana Jaroslava Kotrbatého. Nově předělané stránky, jak graficky, tak i programově.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, Java Script

Adresa: http://www.jkzemniprace.xf.cz/

Včelaři Česká Lípa

náhled stránky Popis webu: Stránky spolku Českolipských včelařů určené nejen pro odborníky v tomto odvětví, nýbrž i pro úplné laiky, které se o problematiku včel a věcí s nimi spojených zajímají.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SQL, Java Script

Adresa: http://www.vcelaricl.xf.cz/

S.V.A.P.

náhled stránky Popis webu: Stránky jsem programoval pro Českolipský airballový tým S.V.A.P., ve kterém jsem členem. Stránky jsou validní a ukázkově propojované a odkazy barevně rozlišenné, či-li se ve stránkách lépe orientuje.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SQL, Java Script

Adresa: http://www.svapcz.cz/

Český červený kříž Česká Lípa

náhled stránky Popis webu: Český červený kříž – oblastní spolek Česká Lípa, připravuje zájemce na odborné podání první pomoci. Absolvent získá znalosti v podávání první pomoci a může tak zachránit život nejen sobě, ale i ostatním.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SQL, Java Script

Adresa: http://www.cckcl.euweb.cz/

Divadélko úsměw

náhled stránky Popis webu: Divadélko úsměw je divadlem jednoho herce, Vojty Kuthána, které hraje divadelní představení především pro první stupně základních škol a pro mateřské školy.

Použité technologie: XHTML, CSS, PHP, SQL

Adresa: http://www.divadelkousmew.wz.cz/

Pila Brniště

náhled stránky Popis webu: Stránky byli vytvořeny na zakázku a na doporučení. Web je přehledný a grafické prvky dávají webu hezčí kabát. Stránky prezentují firmu zpracovávající dřeviny. Nechybí popis firmy, ani kontaktní údaje.

Použité technologie: XHTML, CSS, Java Script

Adresa: http://www.pilabrniste.cz/

Ing. Miroslav Vopalecký

náhled stránky Popis webu: Stránky mého otce, velmi výborného programátora a IT specialisty. Omezujícím faktorem při tvorbě stránek bylo zachovat styl designu. Jedná se o veškeré služby v oblasti výpočetní techniky.

Použité technologie: XHTML, CSS

Adresa: http://home.tiscali.cz/cz699363/

Tesařství Karel

náhled stránky Popis webu: Stránky byli vytvořeny na zakázku a na doporučení. Web je jednoduchý a přehledný. Zabývá se prezentací firmy, ukázkou její práce a velmi potřebný kontakt na tuto firmu.

Použité technologie: XHTML, CSS

Adresa: http://www.tesarstvi-karel.wz.cz/

Rádioman

náhled stránky Popis webu: Můj první projekt, který jsem dělal ještě na střední škole. Stránky jsem vytvořil pro mého kamaráda, kterého největší zálibou je sběr starých předválečných radiopřijímačů. Stránky jsem na žádost zákazníka předal do správy právě jemu.

Použité technologie: HTML, CSS, Java Script

Adresa: http://www.radioman.wz.cz/

nahoru

Copyright © 2007 – 2021, Petr Vopalecký, DiS. Oficiální webové stránky – Petr Vopalecký, DiS. – http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox